4 Всеукраїнський благодійний фестиваль-конкурс
- 21/07/2015
- Украина, Киев и область
- Другой отдых, туризм, спорт
- Предложения фирм
alitas.com.ua
Хочете потрапити у справжню казку, побачити надзвичайно красиві місця, які описував у своїх повістях Микола Васильович Гоголь, одночасно поправити своє здоров'я і набратися сил? Або може бути, хочете побувати на справжнісінькій Сорочинському Ярмарку, яка так до душі багатьом політикам і сильним світу цього? Якщо на всі ці запитання ви відповіли ствердно - запрошуємо на фестиваль в місто Миргород!!!
Фестиваль-конкурс буде проводитись 21.08.2015 р. в м.Миргород, Палац культури курорту «Миргород», Україна
Подивившись на карту України, можна побачити, що цей славний, тихий і затишний містечко розташоване в самому центрі країни, в Полтавській області, на березі річки Хорол. Останнім часом, з розвитком туризму в Україні, Миргород стає не лише місцем відпочинку і лікування жителів України, а й приваблює численних туристів з зарубіжних країн. У цьому маленькому, за сучасними мірками місті, з населенням трохи більше 41 тисячі чоловік, можна познайомитися з побутом українського народу, його багатими традиціями та історією.
Бальнеологічний курорт, в якому знаходиться джерело мінеральної води заслужив право називатися однією з найкращих цілющих вод у всьому світі. Дійсно, Миргородська мінеральна вода - візитна картка міста. Місце, яке в першу чергу варто відвідати в Миргороді, це знаменита «Миргородська калюжа». Свою назву цей невеликий ставок, що знаходиться в самому центрі міста, недалеко від Успенської церкви, отримав у повісті М.В. Гоголя «Як посварився Іван Іванович з Іваном Никифоровичем». На честь двохсотріччя з дня народження великого письменника, в 2009 році тут був відкритий прекрасний скульптурний комплекс, численні герої гоголівських повістей і оповідань постають перед мандрівником у всій своїй красі.
Говорити про Миргород і не сказати про знамениті Сорочинці, значить не сказати нічого. У Великих Сорочинцях, можна побачити будинок-музей, в якому народився і виріс Гоголь, який побудований у вигляді справжньої української хати.